10472.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
D Wolfe jelzéssel: Absztrakt kompozíció. 1970 körül, feltehetően kaliforniai művész, olaj, rétegelt falemez, kissé sérült, 125x92cm