10470.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
44 000 HUF
118,92 EUR, 129,41 USD
Bárány jelzéssel: Könyöklő. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 30,5×26,5 cm