10443.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
Bánfi jelzéssel: Tavaszi táj virágzó fákkal. Olaj, karton. Dekoratív, aranyozott fa keretben, látható méret: 16,5x11,5 cm, külső méret: 25x20 cm