10480.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
A. Hermann jelzéssel: Soest (Németország) Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 19x12 cm