Tóth Ernő (1949- ): Hintalovag. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvege... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Toth-Erno-1949-Hintalovag-Vegyes-technika-papir-jelzett-Uvegezett-kisse-serult-fa-k~II2591317
2591317
10332
414
15000
Beschreibung: Tóth Ernő (1949- ): Hintalovag. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. Hátoldalán autográf felirattal. 13,5×19,5 cm
: pelikán_kristóf