Amerigo Tot (1909-1985): Női akt. Szitanyomat, papír. Jelzett. Üvegeze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Amerigo-Tot-1909-1985-Noi-akt-Szitanyomat-papir-Jelzett-Uvegezett-fakeretben-26x36-cm~II2591256
2591256
10331
414
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Amerigo Tot (1909-1985): Női akt. Szitanyomat, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 26x36 cm
: pelikán_kristóf