15020.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
Thirring Gusztáv: Budapest környéke. Gyakorlati kalauz kirándulók, turisták és a természet kedvelői részére. Bp., 1900, Magyar Turista Egyesület Budapesti Osztálya. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, az utolsó 7 lap kijár, possessori bejegyzésekkel.