15021.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
15
Budapest tájékoztató kézikönyve. Székesfővárosi kalauz és emlékkönyv az ezredéves kiállítás alkalmára. Szerk.: Janszky Adolf. Bp., 1896, Franklin, III+203 p. Második kiadás. Korabeli reklámokkal. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső szennylap (II/III) sérült, hiányos, laza fűzéssel, lapszéli gyűrődésekkel, firkákkal.