Szalay László: Halálos tánc. Betyár-regény. Érdekes Regények - Röptében a világ körül I. évf. 2. sz. Bp., 1940, Magyar Népművelők Társasága (Tolnai-ny.), 96+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos állapotban.