17395.
414. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Lovászy Márton: Gazdag házasság. + Hidas Miklós: Az osztály szégyene. Világvárosi Regények 33. és 59. sz., II. kiadás. Allschwil, 1959, Világvárosi Regények, 32 p. + 32 p. Emigráns kiadás. Kissé sérült kiadói tűzött papírkötés, az egyik füzetből egy lap kijár.