Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 13

De heilige Vlam. Het sprookje van Stefan Pártos. Rotterdam, 1927. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
17241.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
17242.

Rufpreis:
8 000 HUF
Goethe: Werther. George Sand előszavával. Pierre Leroux tanulmányával. Tony Johannot 10 egészoldalas metszetével illusztrált. Paris, én., Victor Lecou-J. Hetzel, LIII+4+196+1 p. Francia nyelven. Kiadói dúsan aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, javított gerinccel, a gerincen sérülésnyommal, kopott borítóval.
17243.

Rufpreis:
5 000 HUF
Gottsched, Luise Adelgunde Victorie: Briefe der Frau Louise Adelgunde Victorie Gottsched gebohrne Kulmus. Erster Theil. Dresden, 1771, Harpeterischen Schriften, 16+351 p. Német nyelven. Korabeli papírkötés, a hátsó borítón és az utolsó 3 lapon kis sérüléssel, kis hiánnyal a felső részén, foltos.
17244.

Rufpreis:
3 000 HUF
Gottsched, Luise Adelgunde Victorie: Briefe der Frau Louise Adelgunde Victorie Gottsched gebohrne Kulmus. Dritter Theil. Dresden, 1772, Harpeterischen Schriften, 8+336 p. Német nyelven. Korabeli papírkötés, a gerincen apró sérüléssel, foltos.
17245.

Rufpreis:
3 000 HUF
Bordeaux, Henry: La peur de vivre. Paris, 1927, Artheme Fayard & Cie. Kiadói papírkötés, szakadt gerinc, kopottas állapotban.
17246.

Rufpreis:
1 200 HUF
Marko Marulic: Judita. Zagreb, 1901, Matice Hravatske, LXXI+114+2 p.+ 5 t. Horvát nyelven. Korabeli kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17247.

Rufpreis:
2 000 HUF
John Arden: Left.handed liberty. London, 1965. Methuen.. Kiadói papírkötésben
17248.

Rufpreis:
2 400 HUF
3 db német nyelvű regény: Bracht, Anke: Das Geheimnis der Contessa; Sauer, Beate: Am Hofe der Löwin; Halbach, Karolina: Die Wandersängerin. Augsburg, 2011-2013, Weltbild. Kiadói kartonált papírkötés.
17249.

Rufpreis:
1 600 HUF
Pierre Louys: Les aventures du Roi Pausole. Paris, é.n. DArt H. Piazza. Kiadói papírkötésben
17250.

Pierre Louys: Les aventures du Roi Pausole. Paris, é.n. D'Art H. Piazza. Kiadói papírkötésben

Rufpreis:
1 600 HUF
Jager, Eric: Auf Ehre und Tod. Ein Ritterlicher Zweikampf um das Leben einer Frau. München, 2006, Deutsche Verlags-Anstalt, 271 p. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17251.

Rufpreis:
2 000 HUF
3 db német nyelvű regény: Dunant, Sarah: Das Lied der Novizin; Schröder, Rainer M.: Das Vermächtnis des alten Pilgers; Blazon, Nina: Die Königsmalerin. Augsburg, 1999-2010, Weltbild. Kiadói kartonált papírkötés.
17252.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF