Marko Marulic: Judita. Zagreb, 1901, Matice Hravatske, LXXI+114+2 p.+... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-Sprachen~1000021/Marko-Marulic-Judita-Zagreb-1901-Matice-Hravatske-LXXIplus114plus2-pplus-5-t-Horvat-nyelven-Korabeli~II2592456
2592456
17247
414
Books: Other languages
Beschreibung: Marko Marulic: Judita. Zagreb, 1901, Matice Hravatske, LXXI+114+2 p.+ 5 t. Horvát nyelven. Korabeli kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
: hsz