14940.
413. Gelaufene Fernauktion
Plakat
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
"Május 1." plakát, jelzett (Oravecz L.), hajtásnyommal, kis gyűrődésekkel, sérüléssel, 66,5x47,5 cm