Plakat

Zahl der Lose: 137

Szerető fia Péter. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1943. Páger Antal, Bordy Bella, Somlay Artúr szereplésével. Rendezte: Bánky Viktor. Írta: Szabó Sámuel, Fendrik Ferenc. Erdélyi-Kárpát Film. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Sérülésekkel, részben javított szakadásokkal, hiányokkal. Bánky filmjét 1943-ban, két héttel a bemutatója után levették a mozik műsoráról. Ritka! 98×31 cm / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with tears and damages.
14852.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Válaszúton. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Deanna Durbin, Kay Francis, Walter Pidgeon szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda, Bp. Universal Pictures. Sérülésekkel, helyenként kissé foltos. 95×31 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie (Its a date), lithograph on paper, with damages, spotty.
14853.

Válaszúton. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Deanna Durbin, Kay Francis, Walter Pidgeon szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda, Bp. Universal Pictures. Sérülésekkel, helyenként kissé foltos. 95×31 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie ("It's a date"), lithograph on paper, with damages, spotty.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Őrség a békén. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1950 körül. Író: Gorbatov. Rendezők: Grigorjev és Fidelova. Szovexportfilm Moszkva, Mafilm. Litográfia, papír. Olvashatatlan jelzéssel a litográfián. Gáti litográfia. Sérült, jobb alsó sarkában hiányos. Hajtásnyomokkal. 84×28 cm / Vintage Hungarian poster of a Soviet propaganda movie, with damages, lithography on paper.
14854.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1913 Gerhart Hauptmann: Atlantis némafilm plakátja, hajtott, 21×14 cm
14855.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1920 Magyarország eldarabolása a béke halála kisplakát, Kellner és Mohrlüder, szakadásokkal, 26×18 cm
14856.

cca 1920 "Magyarország eldarabolása a béke halála" kisplakát, Kellner és Mohrlüder, szakadásokkal, 26×18 cm

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
1869 Jászkun kerületek követválasztási hirdetmény 34x40 cm
14857.

Rufpreis:
3 000 HUF
1866 Statáriumot bejelentő nagy alakú hirdetmény 72x53 cm
14858.

Rufpreis:
6 000 HUF
cca 1930 Bronzbarna lesz Cubana napvízzel, kisplakát, Marics Zoltán grafikája, szép állapotban, ritka, 24×17 cm
14859.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
cca 1925 Bujdosó magyarok dalai, Ősi vér tragédia reklámplakátja irredenta grafikával, szép állapotban, 17,5×12 cm
14860.

Rufpreis:
3 000 HUF
1934 A Nemzeti Szocialista Földműves és Munkáspárt felhívása a dolgozókhoz, hajtott, szakadással, 26×57 cm
14861.

Rufpreis:
1 600 HUF
1947 Bp. IX., A Szociáldemokrata Párt kultúrestje plakát, hajtott, szakadással, 59×41,5 cm
14862.

Rufpreis:
1 200 HUF
14863.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF