Historizáló bronz asztali tintatartó, 2 db üvegbetéttel, alján formasz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Historizalo-bronz-asztali-tintatarto-2-db-uvegbetettel-aljan-formaszammal-apro-kopasnyom~II2574075
2574075
11641
413
Antique
Beschreibung: Historizáló bronz asztali tintatartó, 2 db üvegbetéttel, alján formaszámmal, apró kopásnyomokkal, 9,5x31x20 cm
: karap_norbert