Antik

Zahl der Lose: 71

11592.

Rufpreis:
300 000 HUF
810,81
882,35
11593.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
11594.

Rufpreis:
44 000 HUF
118,92
129,41
Vakizasi - wakizashi. XX. század első fele. A markolata rájabőrrel borított, amely bőrrel van betekerve, közötte két figurális menuki található. A tsuka, tsuba és habaki közötti résznél sérült. Pengéjén sérülések, karcolások láthatók. Kardhüvely, hagyományosan lakkozott fa. Kopott. Jelzést, szétszedés hiányában, nem találtam. h:57cm
11595.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
11596.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
20 század eleje: Szent Miklós és a béna. Tojástempera, fa, sérült, 27x22cm
11597.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
19. századi orosz ikon: Gyógyító Krisztus. Tojástempera, fa. Sérült. 31x27cm
11598.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
19. századi orosz ikon: Istenszülő. Tojástempera, fa. Sérült. 39x31cm
11599.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,51
123,53
19. századi orosz ikon: Ünnepi ikon. Tojástempera, aranyfüst, fa. Sérült. 33x27cm
11600.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
19. századi orosz ikon: Szent Miklós. Tojástempera, aranyfüst, fa. Sérült. 35,5x31cm
11601.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,51
123,53
19. századi orosz ikon: Salvator Mundi. Tojástempera, aranyfüst, fa. Sérült. Félbetört. 38,5x32cm
11602.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
16
2 db: Rézfejű cifra fokos, vas hegyű leszúróval, benne Bugac Kecskemét felirat + BK betű jeles (Bugac Kecskemét) billog
11603.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF