10897.
413. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
Karl Hemerlein (1811-1884) festménye után, W. French metszése: Mária Terézia Meytens műtermében. Acélmetszet, paípr, jelzett a metszeten, 17x13 cm. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben.