10896.
413. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 000 HUF
Angelika Kauffmann (1741-1807) festménye után, A.H. Payne metszése: Női portré, 1850 körül. Acémetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 15x12 cm