10557.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Varga 933 jelzéssel: Bohóc. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 37,5x23 cm