10526.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Váradi jelzéssel: Vízpart, akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×19 cm