10720.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Olaj, fa. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 13×18 cm