10650.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szántódi rév, 1956. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 27,5x36,5 cm