10644.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Részlet, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/VII. számozással. 23×9,5 cm