Olvashatatlan jelzéssel (...Lajos?), XX. sz. elején működött magyar fe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Lajos-XX-sz-elejen-mukodott-magyar-festo-alkotasa-Faluvege~II2492772
2492772
10452
413
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel (...Lajos?), XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Faluvége (Erdély?), 1909. Olaj, karton, fa keretben, 30×45 cm
: pelikán_kristóf