10543.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Medó 79 jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, falemez, fa keretben, 40×49,5 cm