10522.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Ludányi jelzéssel: Téli patakpart. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fa keretben. 40×50 cm.