10504.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
K Mariska jelzéssel, Szegő Gizi rajza után: Magaslesen (vadász karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32×21 cm