10465.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül, feltehetően 1880-1910 körül működött festő alkotása: Bibliai jelenet. Akvarell, tus, papír. Üvegezett, dekoratív, kitámasztható fém keretben, 33,5x20 cm