10831.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Szerelmespár. Akvarell, tus, selyem. Üvegezett fa keretben. 18,5x11,5 cm