10828.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Rózsák. Akvarell, selyem. Üvegezett, sérült fa keretben, 42×56 cm