10456. 413. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Pipázó, 1900-1930 körül. Olaj, karton, 39,5x29,5 cm. Üvegezett, korabeli sérült, fakeretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf