10773.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, karton, erősen sérült, keret nélkül. 61x42cm