10746.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Jelzés nélkül: Nagypapa az unokájával. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 83,5×62 cm