10825.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Jelzés nélkül: Hegyek. Tempera, karton. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 24,5x32,5 cm