10787.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Jelzés nélkül: Erdőrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 71x102,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL AZ IRODÁNKBAN! / ONLY PERSONAL COLLECTION!