10580.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Gyulai jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fa keretben, 60×50 cm