10489.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
F.R. jelzéssel: Amfiteátrum látképe. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 14,5x20,5 cm