10614.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Csergezán Pál jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, sérült fa keretben. 60×80 cm