10572.
413. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Bahy jelzéssel: Táj, távoli alakkal. Olaj, farost, keretben, 22x31 cm