Sági Sándor (1917-2007): Színes vitorlások (Balaton). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán a művész névjegykártyájával és a Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Mednyánszky Teremben, 1987-ben rendezett egyéni kiállításán. Üvegezett fa keretben. 60×80 cm.