Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 433

Új nap alatt Pécs 1944-74. 12 lapos rézkarc mappa, Bizse János, Soltra Elemér, Erdős János, Bérces Gábor grafikáival. Rézkarc, papír, mind jelzett, mindegyik külön lapon, hártyapapírral védve. Hiányos, 2 db Bizse János rézkarc hiányzik (előzéklapon tollas felirattal jelölve a hiány). Kiadói műbőr kötésű mappában, karton tokban. Kb. 31x40 cm
10000.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
A. Varga Imre (1953-): Zöldellő fa. Akvarell, papír, jelzett, 29,5x25 cm
10001.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ábrahám Rafael (1929-2014): Halászok. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 30x27 cm
10002.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ábrahám Rafael (1929-2014): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fa keretben, 70×50 cm
10003.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Vajdahunyad vára, Bp., 1936. Akvarell, papír, jelzett. 15×21 cm
10004.

Rufpreis:
1 200 HUF
28
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Kikötő, 1943. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 17,5x25 cm
10005.

Rufpreis:
2 000 HUF
28
Almár György (1895-1974): Kék-fehér formák. Filctoll, papír, jelzett, paszpartuban, 22x35,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10006.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
10007.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
10008.

Rufpreis:
6 000 HUF
Aranyi Sándor (1949 - ) : Tájkép. . Olaj, farost, jelzés nélkül, fakeretben , 20×40 cm
10009.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
10010.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
B. Tóth Edit (1958-): Alföldi tanya állatokkal. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fa keretben, 30×40 cm
10011.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF