Rimtas Tarabilda (1943-): Lizdas (Hortobágy), 1984. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban. Hátoldali feliraton szerepel Both Ferenc (Hajdúsági Nemzetközi Művésztelep, Hajdúböszörmény) neve, 35×22,5 cm