Máthé Márk Eduárd (1967-): Női akt. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Mathe-Mark-Eduard-1967-Noi-akt-Olaj-farost-jelzett-Dekorativ-kisse-serult-fa-keret~II2518988
2518988
10259
413
32000
Rufpreis:
32 000 HUF 86,49 EUR , 94,12 USD
Beschreibung: Máthé Márk Eduárd (1967-): Női akt. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60×80 cm
: pelikán_kristóf