Kondor Lajos (1926-2006): Női akt torzó. Rézkarc, papír, jelzett, 13x1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kondor-Lajos-1926-2006-Noi-akt-torzo-Rezkarc-papir-jelzett-13x10-5-cm~II2562340
2562340
10223
413
3200
Beschreibung: Kondor Lajos (1926-2006): Női akt torzó. Rézkarc, papír, jelzett, 13x10,5 cm
: bk