Kiss Terézia (1928-2016): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége címkéjén feliratozott. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 60×50 cm.