Kelemen Emil (1895-1975): Csendélet tájban. Olaj, vászon, jelzett. Fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kelemen-Emil-1895-1975-Csendelet-tajban-Olaj-vaszon-jelzett-Fa-keretben-78x61-5-cm-Oil-~II2489204
2489204
10202
413
160000
Rufpreis:
160 000 HUF 432,43 EUR , 470,59 USD
Beschreibung: Kelemen Emil (1895-1975): Csendélet tájban. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 78x61,5 cm / Oil on canvas, signed.
: tm