10175. 413. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Jurida Károly (1935-2009): Óbudai főtér. Rézkarc, papír, jelzett. Feltekerve, kisebb foltokkal, gyűrődésekkel, 29,5x19,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf