Cs. Kovács László (1929-2001): Lovak. Tus, papír, jelzett, üvegezett f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/413/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Cs-Kovacs-Laszlo-1929-2001-Lovak-Tus-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-40x27-cm~II2493270
2493270
10075
413
Beschreibung: Cs. Kovács László (1929-2001): Lovak. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 40x27 cm
: pelikán_kristóf