Bosznay István (1868-1944): Út Recskre, 1923. Olaj, vászon, kartonon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 20×40 cm