10052. 413. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF
0 HUF
Biai-Föglein István (1905-1974): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé sérült. Üvegezett fa keretben, 27,5×18,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf